Ultimate magazine theme for WordPress.

اپل یک اپدیت برای برنامه Group FaceTime ارائه داد

اپل iOS 12.1.4 را به کاربران آیفون و ای پد تحویل داده است و یک اشکال امنیتی را برطرف کرده که کاربران را قبل از پذیرش تماس FaceTime به مردم می دهد.

0

اپدیت نرم افزارGroup Face Time

این غول نرم افزاری به سرعت برای رفع اشکال Group Face Time در سرورهای خود به منظور جلوگیری از سوء استفاده این باگ نرم‌افزاری به سرعت خبری درتوییتر منتشر کرد.پس از سه روز از زمان یافتن مشکل،اپل یک ویدیو تصویری برای رفع این مشکل ارائه کرد،و قول دادند که بروز‌ رسانی نرم افزاری در این هفته منتشر شود.بروزرسانی نشان می‌دهد که  بروز‌رسانی های امنیتی مهم را ارایه می‌دهد و برای همه کاربران توصیه می‌شود.

 Group FaceTime
Group FaceTime

 

سخنگوی شرکت اپل گفت:بروزرسانی نرم‌افزار امروز، اشکال امنیتی درGroup Face Time رارفع می کند. ما بار دیگر از مشتریان خود عذرخواهی می‌کنیم و از آن‌ها به خاطر شکیبایی آن‌هاتشکر می‌کنیم. علاوه بر رفع اشکال گزارش شده، تیم ما یک ممیزی امنیتی کامل از سرویس Face Time را انجام دادند و بروزرسانی های بیشتری را برای برنامه Face Time و سرور برای ارتقای امنیت انجام شد.و برای محافظت از مشتریانی که هنوز نرم افزار خود را ارتقا نداده‌اند ، ما سرورهای خود را برای جلوگیری از ویژگی های Live Photos از Face Time برای نسخه های قدیمی تر i OS و mac OS بروزرسانی کرده‌ایم.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: