Ultimate magazine theme for WordPress.

این گوشی Google Pixel 3 XL است

پیکسل 3 ایکس ال
0

این گوشی احتمالا اکتبر امسال به بازار خواهد آمد اما ما قبلا خیلی خیلی خیلی از گوشی پیکسل گوگل خواندیم و تعریفش را شنیده ایم

تنها چیزی که در مورد گوشی های نسل های آینده جذاب است صفحه های نمایش آنهاست که با برداشته شدن قاب ها سطح بیشتری را برای نمایشگر به آن اختصاص می دهند برای مثال از کسانی که تا کنون سطح صفحه نمایش خود را گسترده کرده اند می توانیم از اپل ، سامسونگ ، جی ال ایکس،اچ تی سی و به تازگی هم گوگل را می توان نام برد.

درز اطلاعات تصویری گوگل پیکسل ۳ ایکس ال

امروز صبح نشت اطلاعاتی از گوگل بابت انتشار عکس هایی از پشت و جلو این گوشی در فضای وب سر و صدا کرده است. خیلی سخته که بخواییم فکر کنیم که این نشت اطلاعاتی عمدی بوده یا نه ، در نهایت این درز اطلاعاتی هر چه که باشد  تمرکز تمام رسانه ها را به خود جلب کرده که در روز رونمایی و عرضه این گوشی چگونه خواهد بود.

 

در مورد پیکسل ۳ / پیکسل ۳ XL، واکنش ها به نظر می رسد که مثبت است،اما این حجم از توجه به این گوشی ها خیلی زیاد است .

مطمئن باشید که گوگل نسبت به این موضوع کاملا واکنش نشان خواهد داد چرا که مسائل امنیتی که گوگل در اندرویدpie گنجانده می تواند حرف های گوگل در زمینه امنیت را اثبات کند.

تصاویری که منتشر شده تقریبا همان چیزهایی را نشان می دهد که ما در نسخه پیکسل ۳ عادی دیده ایم مثل تک دوربین در پشت گوشی و دوربین دوگانه در جلو که در عکس هیا منتشر شده دوگانه دیده نمی شود.
در مورد صفحه نمایش باید گفت که صفحه نمایش ۲۹۶۰ × ۱۴۴۰ پیکسل در ۳ XL گزارش شده است
این گوشی از پردازنده Snapdragon 845 استفاده می کند که معقولانه بنظر می رسد همچنین از اندروید Android Pie استفاده می کند.

نظراتتان را در مورد این گوشی میخوانیم

مشخصات فنی گزارش شده:

صفحه نمایش
۶.۲ اینچ
۱۴۴۰×۳۱۲۰ پیکسل

دوربین
۱۲ مگاپیکسل
سلفی دوگانه

 پردازنده و رم
۶ گیگابایت رم
Snapdragon 845

باتری
لیتیوم یونی
شارژ سریع باتری

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: