Ultimate magazine theme for WordPress.

برنامه‌ای مناسب برای جایگزینی Team Viewer

0

چرا تیم‌ویور (team viewer ) محبوب شد؟

اگر بخواهیم محبوبیت برنامه تیم‌ویور را بسنجیم شاید بتوانیم اینگونه اشاره کنیم که این برنامه رابط کاربری ساده‌ای داشت و آنقدر استفاده از آن راحت بود که یک کاربر مبتدی که سطح دانش بالایی از سیستم های کامپیوتری نداشت می‌توانست به راحتی از آن استفاده کند. رابط کاربری آن آنقدر آسان بود که تنها با دو حرکت می‌توانستید به رایانه میزبان متصل شوید و کارهایتان را بصورت زنده بر روی سیستم میزبان انجام دهید.

دلیل دیگر محبوبیت این سیستم آن بود که به کمک کاربرانی آمد که با اینترنت‌هایی که آی‌پی استاتیک نداشتن آمد چرا که اگر این ویژگی نبود بایستی از همان برنامه Remote Desktop  ویندوز استفاده می‌کردیم و الزاما نیز بایستی آیپی استاتیک می‌داشتید.همچنین شما میتوانستید با چندین سیستم کنفرانس صوتی و یا ویدئویی برقرار کنید.

تحریم تیم ویوور
تحریم تیم ویوور

چرا بایستی دنبال جایگزین team viewer باشیم؟

این شرکت ایران را در مرداد سال ۹۶ مورد تحریم خود قرارداد و آیپی‌های ایرانی را در بلک لیست خود قرارداد و کاربران ایرانی که تا آن زمان تنها این برنامه را می‌شناختند به مشکلاتی در آن زمان برخورد کردند.پس به دنبال بهترین برنامه گشتند حال ما در این مقاله نسبت به ارائه و معرفی برنامه‌ای خوب و مشابه می‌پردازیم که به لحاظ امکانات و راحتی مشابه تیم ویوور باشد:

 

برنامه SUPREMO

بهترین برنامه جایگزین تیم ویور که شباهت بسیار زیادی به تیم ویور دارد برنامه SUPREMO است که شباهت فراوانی تیم‌ویور دارد و امکانات بسیار مناسبب و مشابه تیم ویور دارد .

و به لحاظ رابط کاربری و مشخصات اتصال مشابه تیم ویور طراحی شده

SUPREMO
SUPREMO
  • این برنامه هم مشابه برنامه تیم‌ویور قابلیت انتقال فایل را دارد و میتوانید بین چند سیستم فایل جابه‌جا کنید
  • ارتباط ایمن تحت رمزگذاری AES 256-bit  است و برای هر ارتباطی که برقرار می‌شود یک گذرواژه یکتا ایجاد می‌شود.

از ویژگی‌های اصلی این برنامه می‌باشد همچنین مشابه تیم ویوور شما می‌توانید به چندین سیستم با سرعت مناسب متصل شوید، همه چیز همانند  برنامه تیم ویوور پیش می‌رود ابتدا ID را به مهمان میدهید سپس PASSWORD را در اختیارش قرار می‌دهید و میهمان می‌تواند به سیستم میزبان متصل شود.

 

 نکته:  این برنامه نیازی به نصب نیز ندارد و در ابتدا از شما سوال می‌پرسد که آیا می‌خواهید بدون نصب اجرا شود یا خیر!

در پایان این برنامه چیزی کم و کسر ندارد و بسیار راحت میتوان کارهای روزمره پشتیبانی را انجام داد.

این برنامه بر روی پلتفرم های اندروید و ios نیز وجود دارد و میتوانید از آنها نیز استفاده کنید .

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: