Ultimate magazine theme for WordPress.

تسلا سهام خود را به بیش از 30 میلیون دلار افزایش داد

Baillie Gifford، دومین سهامدار شرکت تسلا، سهام خود را در شرکت خودروسازی و شرکت ذخیره انرژی افزایش داده است.

0

افزایش سودسهام تسلا

 Baillie سهام خود را در تسلا از 7.64 درصد در پایان سه ماهه سوم تا 7.71 درصد در پایان سه ماهه چهارم افزایش می یافته. این به نظر بسیار زیاد نیست، اما به واحدی تقریبا 109،000 تسلا را در سه ماهه چهارم خریداری می کند.طبق گزارش این شرکت Baillie اکنون 13.2 میلیون سهام  تسلا دارد،این به ارزش بیش از 4 میلیارد دلار تسلا، بر اساس آخرین قیمت هرسهمیه 304.26 دلار، ارزش دارد. ماه گذشته، تسلا گزارش داد که در سه ماهه چهارم 139 میلیون دلار سود کسب کرده است.

این شرکت موفق شد در دودوره سودمند به لطف فروش مدل 3 و با وجود چند مشکل درسه ماهه چهارم ، از جمله هزینه غیر نقدی 54 میلیون دلاری مربوط به منافع غیر کنترل،وظایف واردات بیشتر از چین، کاهش قیمت مدل S و مدل X در چین و معرفی یک مدل متوسط با محدوده قیمت پایین مدل 3.

تسلا
تسلا

 

Baillie به نظر می رسد به طور فزاینده ای علاقمند به وسایل الکتریکی است. درماه اکتبر،شرکت Nio که سازنده وسایل نقلیه الکتریکی چین که اخیرا به شرکت تجاری معروف تبدیل شده است،اقدام به خرید سهام این شرکت کرده است.Baillie Gifford اکنون دارایی 11.44 درصد سهام Nio را به خود اختصاص داده است.این شرکت اعلام کرد که 85.3 میلیون سهام خریداری کرده است.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: