Ultimate magazine theme for WordPress.

توضیحات فصل چهارم بازیCALL OF DUTY MW WARZONE

تاریخ انتشار و تمامی لیک های فصل چهارم

0

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار این فصل 3 june یا 15 خرداد است که در تریلر مشخص شد. ( این بازی اکنون انتشار یافته)

لیک های این فصل

در تریلر بازی می توان متوجه موارد زیادی شد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

OPERATOR های فصل چهار:

    اولین operator که یکی از محبوب ترین کاراکتر های تمام سری های call of duty نیز هست CAPTAIN PRICE است که در تریلر به آن اشاره شد.
به همراه کاپیتان پرایس یکی از کاراکتر های دیگر بخش داستانی یعنی کایل گریک نیز در این فصل وجود دارد. یک کاراکتر سرباز نیز در این فصل به بازی اضافه می شود. به احتمال زیاد این کاراکترها در بتل‌پس بازی قرار می گیرند.

اسلحه های جدید فصل چهار:

    اولین اسلحه که در دست کاپیتان پرایس است اسلحه گالیل (ghalil) است که اولین بار در call of duty black ops با این تفنگ مواجه شدیم. این اسلحه شبیه به اسلحه Grau5.56 است و لگد یا به اصطلاح recoil کمی دارد. دومین اسلحه که در دست کایل قرار دارد اسلحه vector است. این اسلحه نیز در نسخه های قبلی call of duty حضور داشت.اسلحه vector یک (SMG (Sub Machine Gun با تیر های 9mm است.
صحنه نمایش CAPTAIN PRICE و دو شخصیت دیگر به همراه اسلحه های ghalil و vector
صحنه نمایش CAPTAIN PRICE و دو شخصیت دیگر به همراه اسلحه های ghalil و vector
    در فایل های بازی نیز  اسنایپر AMR و Akimbo Blades پیدا شده اند.

سرور خاورمیانه:

    هنوز تکلیف سرور خاورمیانه مشخص نیست و احتمال اضافه شدن آن در ابتدای فصل زیاد نیست.

احتمال اضافه شدن مود DUO:

    در پایان تریلر اگر به هواپیمای پشت سر نگاه کنیم میبینیم که ابتدا 1 نفر تنها و سپس دو نفر همزمان از هواپیما بیرون میپرند  که ممکن است نشان دهنده مود DUO باشد

بمب اتم:

    در آخر تریلر, شخصیت ها در Military Base ایستاده اند وپشت سر آنها Bunker 11 قرار دارد که از آن دود بلند شده و در بخشی از تریلر بمب اتم داخل Bunker باز می شود و احتمال منفجر شدن آن وجود دارد.

رئیس Al_Qatala:

    ترجمه نام رییس جدید Al_Qatala (خالد الاسد) به انگلیسی immortal lion و به فارسی شیر جاودانه است پدر Hadir نیز او را little lion یا شیر کوچک صدا می زد و در تریلر قبلی خالد الاسد کاپیتان پرایس را به نام دوست قدیمی صدا می زد. بنابراین ممکن است Hadir که کاپیتان پرایس او را نکشت شخصیت منفی و رییس جدید Al_Qatala باشد.

 

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: