Ultimate magazine theme for WordPress.

جانشین مکبوک ایر اپل، طبق گزارشات، دارای مشخصات فراتر از انتظار است

و یک مک مینی جدید نیز ظاهرا در کنار آن معرفی خواهد شد.

جانشین مکبوک ایر اپل، طبق گزارشات، دارای فراتر از انتظار است
0

به گزارش تک فکت اپل در چند هفته  آینده نسل جدید و دوباره طراحی شده مک بوک ایر را معرفی خواهد کرد که مدل جدید “کم هزینه”، به نظر می رسد قاب های باریک تر و صفحه نمایش رتینا با وضوح بالا را دارد.

این اولین بار است که مک بوک ایر مورد توجه قرار می گیرد به نوعی که در چند روز اخیر اپل تمام تمرکزش بر روی مک بوک پرو و مک بوک با صفحه 12 اینچی بوده.

در طی چند روز اخیر برخی نوشته ها حاکی از ورود مجدد اپل برای مک بوک ایر می باشد .

اما قیمت پایه آن صدها دلار گرانتر است، که موجب شده است شرکت مک بوک ایر را با قیمت 1000 دلاری برای مشتری بزرگش یعنی نظام آموزشی آماده کند پس  این مک بوک ها برای ورود به سیستم آمزش رزلوشن پایین تر و درایوهای بروز نشده استفاده خواهند کرد تا رنج قیمتی مشخص 1000 دلاری حفظ شود.

 

اپل همچنین می گوید برنامه بروزرسانی برای مکبوک مینی نیز دارد

به گزارش بلومبرگ مک بوک مینی جدید “فضای ذخیره سازی جدید و پردازنده احتمالا گران تر از نسخه های قبلی خواهد بود” زیرا اپل Mac Mini بعدی را برای مشتریانی که از مک بوک مینی به عنوان سینمای خانگی، یونیت های سرور یا اهداف توسعه نرم افزار استفاده می کنند، بهینه سازی می کند.

اواخر مهر ماه سال پیش، تیم کوک به این نتیجه رسید که اپل در مورد مک مینی با وجود چندین سال مکث از زمان ارتقاء سخت افزاری مک بوک را فراموش نکرده است.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: