Ultimate magazine theme for WordPress.

خودتان را برای وردپرس 5 آماده کنید.

0

با سلام خدمت کاربران تک فکت خودتان را برای وردپرس 5 اماده کنید.

خودتان را برای وردپرس 5 اماد کنید در این نسخه از وردپرس ساختار نوشتاری گوتنبرگ بصورت کامل اجرا شده و شما بصورت کامل با یکسری تغییرات مواجه خواهید شد که شاید شما را تا حدی گمراه و تا حدی خوشحال کنید.

گوتنبرگ جزئی رسمی از وردپرس

ادیتور گوتنبرگ
ادیتور گوتنبرگ

این ادیتور که امسال بطور رسمی توسط وردپرس معرفی شد و چند ماهی بصورت آزمایشی و بصورت پلاگین وارد مخزن وردپرس شد تا توسعه پیدا کند و برخی از کاربران بتونند بصورت آزمایشی از این سیستم جدید استفاده کنند شاید دست کشیدن از یک ماشین خوب یا چیزی که به آن عادت کرده اید سخت باشد دقیقا مانند همین موضوع است بسیاری از کاربران وردپرس گفتند که از گوتنبرگ راضی نیستند و نمیخواهند با گوتنبرگ کار کنند .

این موضوع قابل تحمل است اما وردپرس این سیستم جدید را توسعه داده و اکنون در وردپرس نسخه 5 به صورت رسمی ارائه کرده و سیستم ادیتور قبلی را در قالب یک افزونه قرار داده است تا کاربرانی که از سیستم گوتنبرگ راضی نیستند بتوانند از سیستم قبلی استفاده کنند.

وردپرس تضمین داده است که شما در هنگامی که مطلبی درقسمت نوشته وارد می کنید و تنظیم می کنید دقیقا به همانصورت نمایش داده می شود

استفاده از گوتنبرگ در وردپرس 5 باعث میشود که ار افزونه های مربوط به نوشتار و خیلی ابزارکهای دیگر بی نیاز شوید پس وردپرس در واقع شروع به روندی کرده است که از هر طرف به نفع کاربرانش است.

شما میتوانید با افکت ها و حالت های مختلف مطالب خود را بنویسید و صفحه آرایی جذابی برای مطالب خود داشته باشید.

بزودی مقاله کاملی از  ویرایشگر جدید وردپرس در تک فکت منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که هنوز افزونه های سئو مانند یوآست بروزرسانی برای وردپرس جدید ارائه نداده اند

شما هم اکنون می توانید وردپرس نسخه 5 را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: