Ultimate magazine theme for WordPress.

سرمایه گذاران خرد نباید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند

0

به گزارش تک‌فکت و به نقل از دِ ریجیستر هنگ سویی کیت، معاون نخست وزیر سنگاپور به سرمایه گذاران خرد گفته است که از خرید ارز دیجیتال خودداری کنند.

هنگ که روز سه شنبه در Asia Tech x Singapore (ATxSG) صحبت می کرد، گفت:

«سرمایه گذاران خرد، به ویژه، باید از ارزهای دیجیتال دوری کنند، ما نمی توانیم به اندازه کافی این را بیان کنیم.

هنگ برای تقویت نظر خود مبنی بر اینکه سرمایه‌گذاران غیرحرفه‌ای باید از کریپتو دوری کنند، به افرادی اشاره کرد که مبالغ زیادی از پول – گاهی اوقات پس‌انداز زندگی‌شان – را در نتیجه فروپاشی Luna و Terra از دست داده‌اند. دومی یک به اصطلاح استیبل کوین است که ارزش آن در اوایل این ماه به کمتر از ۱۰ درصد از ارزش قبلی خود کاهش یافت.

اما در حالی که [جناب هنگ ارزهای دیجیتال را «بسیار مخاطره آمیز» می خواند، او اذعان داشت که دلارهای دیجیتال پتانسیل تغییر امور مالی را دارند. معاون نخست وزیر گفت که باز کردن این پتانسیل مستلزم انطباق قوانین فعلی برای نوآوری و در عین حال پرداختن به خطرات است. معاون نخست وزیر گفت:

“ما همچنان مشتاق کار با بلاک چین و ایجاد اعتماد هستیم.”

مقامات پولی سنگاپور (MAS) همچنین نسبت به تجارت ارزهای دیجیتال هشدار داده و در ژانویه ۲۰۲۲ اقدامی برای محدود کردن ترویج توکن‌های پرداخت دیجیتال انجام دادند. بنابراین، مراکز حمل و نقل سنگاپور، دستگاه های خودپرداز فیزیکی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی به مناطق بدون تبلیغات رمزنگاری تبدیل شدند.

در ماه آوریل، سنگاپور لایحه خدمات مالی و بازارهای ۲۰۲۲ را تصویب کرد که امکان بررسی نظارتی بالاتر از دارایی های دیجیتال، از جمله آنهایی که به بازارهای خارجی خدمت می کنند، می دهد. در آن زمان، MAS تراکنش‌های توکن دیجیتال را ذاتاً دارای خطرات بالاتری می‌دانست.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: