Ultimate magazine theme for WordPress.

سگ فوق العاده و جذاب سونی Aibo سپتامبر به آمریکا می آید.

0

حیوانات زنده بسیار گران هستند .منظور منو میدونید که هزینه حیوان به همرا هزینه های جاری یک حیوان واقعی هزینه های مشخصی مثل، واکس، غذا، مراقبت های پزشکی و…. ته این موضوع هم ممکنه تصادف کنن و بمیرن یا به ما حمله کنن .

اگر دنبال این هستین که پولتونو رو پس انداز کنین می تونید یک سگ رباتیک بگیرید البته نه این شگ رباتیکی که قراره معرفی کنیم چرا که با این همه مشخصاتی که سونی اعلام کرده درسته وسوسه برانگیزه اما خیلی گرونه و اصلا ارزون نیست .
امروز در نیویورک برای کسانی که پیشاپیش منتظراین سگ رباتیک بودن تگ قیمتی ۲۸۹۹دلار معادل یه پراید یا ۳۰۴۳۹۰۰۰تومان است.
با تمام فریبندگی Aibo و تمامی پیشنهاد هایی که برای این سگ داده شده این سگ یک سگ همه چیز تمام نیست.
اما توانیی این رو دارد که شب می شود بگیرد دراز بکشد و بخوابد
این درحالی هست که شرکت سونی در آمریکای شمالی مدیرکل و رئیس کمیته اجرایی سونی مایک فاسولو “Mike Fasulo” به ما گفت که این شرکت دارای نقاط قوت زیادی در زمینه سرگرمی های رباتیک خانگی دارد و Aibo نیز یک حرکت برای پیشبرد این هدف یعنی سرگرمی های خانگی رباتیک است و سونی قول میدهد بهتر شود.
این ربات از هوش مصنوعی بهره می برد و قابلیت یادگیری دارد همچنین با اتصال به تکنولوژی کلود را دارد این سگ قابلیت یاد گیزی دارد و صاحبش را می شناسد.

 

جالبه که با این قیمت عجیب این محصول در ژاپن فروش نسبتا خوبی داشته چرا چه پای ثابت افرادی هست که از تنهایی رنج میبرند یا فرزندانی که به دنبال یک دوست الکترونیکی هست مناسب است.
جالبه که هنوز شروع عرضه در امریکا شروع نشده ۱۰۰ نسخه از آن درخواست خرید شده به عبارتی با این قیمت در حال حاضر هزار مشتری دارد.
این محصول به زودی در ماه سپتامبر در فروشگاه سونی د نیویورک به نمایش در خواهد آمد و میتواند هدیه تعطیلات خوبی برای عید کریسمس باشد.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: