Ultimate magazine theme for WordPress.

فولکس‌واگن در پروژه ترینیتی خود را برای عصر الکتریکی آماده می‌کند

Project Trinity

0

اخیراً فولکس واگن از تغییر جهت تبدیل شدن به یک ارائه دهنده خودرو الکتریکی ، به جای یک تولید کننده اتومبیل قدیمی اشاره کرده است.این در واقع یک گام مورد انتظار است ، زیرا اتومبیل های الکتریکی تفاوت چندانی ندارند که به کسب یک مزیت رقابتی داشته باشند ما قبلاً در مورد موتورها ، گیربکس ها ، کیفیت مواد صحبت می کردیم. در عصر اتومبیل‌های الکتریکی موتورها و گیربکس ها به سادگی از بحث خارج می‌شوند. در حقیقت ، بیشتر اتومبیل های برقی، کیفیت مواد و پویایی ، با توجه به برد و زمان شارژ آنها مقایسه می شوند. چگونه می توانید خود را از بازار موجود خودروهای الکتریکی متمایز کنید؟ خوب جواب ، نرم افزار خودرو است.

 

Project Trinity در واقع چندین مدل برای چندین مارک از خانواده گروه فولکس واگن خواهد بود. فولکس واگن قرار است یک سدان تمام الکتریکی بسازد . Trinityچرا نامیده می شود ، زیرا فولکس واگن بر روی نرم افزار ، معماری عرضه جدید و تولید هوشمند تأکید کرده. Project Trinity یک ماشین الکتریکی با قابلیت رانندگی مستقل خواهد بود. در واقع ، فولکس واگن می گوید که این سدان در سال ۲۰۲۶ با رانندگی مستقل سطح ۲+ به تولید می رسد ، اما از نظر فنی برای سطح ۴ آماده است.

خودرو خودران فولکس واگن
خودرو خودران فولکس واگن

 

با پروژه ترینیتی ، فولکس واگن به سمت تبدیل شدن به یک شرکت فناوری های‌تک پیش می‌رود که بیش از هر چیز دیگری روی نرم افزار خودرو تمرکز دارد. Ralf Brandstätter ، مدیرعامل مارک فولکس واگن ، گفت:

“در آینده ، پیکربندی فردی خودرو دیگر توسط سخت افزار هنگام خرید تعیین نمی شود. در عوض ، مشتریان می توانند در هر زمان از طریق اکوسیستم دیجیتال موجود در خودرو ، عملکردهای مورد نیاز خود را اضافه کنند. به همین دلیل است که Project Trinity و سایر مدل های آینده با تعداد قابل توجهی کمتر تولید می شوند ، سخت افزار یکسان خواهد بود که زنجیره های تولید و تولید را ساده می کند. تفاوت در قابلیت های نرم افزار خواهد بود.

 

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: