Ultimate magazine theme for WordPress.

معرفی بازی رانندگی گشت پلیس ۲

بازی گشت پلیس 2
0

بازی گشت پلیس۲ یا خودروی پلیس یکی از بازی‌های استودیو هنر نور و حرکت که با همکاری موسسه ناجی اقدام به تولید سری بازی‌های پلیسی کرده که رسالت بازی‌های رایانه‌ای که همان آموزش افراد و آگاه سازی آنها در محیط بازی را بر عهده دارد را شاید به درستی انجام داده باشد.

داستان بازی گشت پلیس ۲

به گفته ناشر این بازی :

آرش ( شخصیت اصلی داستان بازی گشت پلیس دو ) پس از دو سال خدمت در واحد پلیس موتور سوار و کسب تجربه های بسیار با ارتقا درجه ای که بخاطر تلاش و پشتکارش به او داده شده، به واحد پلیس گشت خودرویی منتقل شده است. به همین جهت باید برای فعالیت در این واحد مجوزها و لایسنس های متنوعی را پیش و در حین ماموریتها به دست آورد. تمرینهای گوناگون رانندگی و انواع ماموریتهای پلیسی در منطقه مسوولیت آرش، بر تجربه اش در این بخش اضافه می کند و با دریافت این لایسنس ها امکان انجام ماموریتهای پیشرفته تر به او داده خواهد شد.

آرش که اکنون همکار ماهری در کنارش دارد، دیگر می تواند با اطمینان و حمایت بیشتری ماموریت ها را انجام دهد و حتی در بعضی ماموریتها از کمک مستقیم و راهنمایی های او بهره برد. در طی داستان، آرش با چندین کلانتری در سطح شهر تهران به مرور زمان و پیشرفت مرتبط شده و فرمان می گیرد که خود در برگیرنده داستان های گوناگون پلیسی در حوزه های مختلفی نظیر بخش مبارزه با مواد مخدر، آگاهی ، مبارزه با جرایم خیابانی، پلیس ویژه و غیره خواهد بود. آرش بطور دایمی مشغول گشت زنی در فضای تحت مسوولیتش می باشد و در جای جای شهر باید آمادگی دریافت ماموریت هایی را داشته باشد. گاهی در یک موقعیت ممکن است شاهد بروز جرمی آشکار باشد که بلافاصله وارد عمل می شود تا واکنش مقتضی را به انجام رساند و در بعضی از موقعیتها نیز از مرکز به او ماموریتی واگذار خواهد شد.

گشت پلیس2
گشت پلیس۲

همگامی این بازی با شرایط کنونی کرونا

جالب است که این بازی پس از بروزرسانی‌های متعدد نسخه کرونایی را هم ریلیز کرده و شخصیت های این بازی با ماسک در بازی جضور دارند که این خود جالب توجه است که شخصیت های داستان را همیشه در زمان حال نگه میدارد .

نقش کاربر در بازی گشت پلیس۲

به گفته سایتاین ناشر :

بازی کننده (مخاطب) نقش هدایت و کنترل کننده خودروی بازی را در قالب ماموریت ها داشته و از این رو بدنه اصلی بازی گشت پلیس دو در سبک رانندگی ماشین و از زاویه سوم شخص خواهد بود. اما نکته جالب توجه آن است که در بخشی از بازی سبک بازی به یک ژانر اکشن تیراندازی سوم شخص تبدیل شده و در اینجا بازیکن می بایست با خروج از خودرو و با مهارت در هدف گیری و تیراندازی بتواند ماموریت را به پایان برساند.

هدایت و مهارت در کنترل ماشین ( خودروی پلیس ) اولین جذابیت و عامل سرگرم کننده بازی خواهد بود؛ بعلاوه تنوع ماشین ها که خود به تنوع در مشخصات کنترل، قدرت و سرعت ماشین می انجامد و همچنین  امکانات دیگر نظیر آیتم های ویژه نیترو و امکان دریفت ( دستی کشیدن ) نیز به جاذبه و چالش های بازی گشت پلیس دو اضافه می کند. در انجام ماموریت ها بازیکن می تواند با به پایان رساندن بهتر و سریع تر، امتیازات بیشتری کسب نماید که بعنوان پاداش به او داده می شود. از این پول درون برنامه ای ( پاداش امتیازات ) می تواند آیتم های ویژه را خریداری کرده همچنین خودرو خود را شخصی سازی کند و یا ارتقا دهد تا با بازده بالاتری در ماموریت های بالاتر و یا خاص تر وارد عمل گردد. همچنین در ادامه پیشرفت و ارتقای سطح، بازیکن می تواند از آیتم بسیار ویژه نیروی کمکی، که خود نیز متنوع می باشد بهره برد.

از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود میتوانید از طریق لینک مارکت های زیر دانلود را انجام دهید

دانلود از مایکت

دانلود از بازار

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: