Ultimate magazine theme for WordPress.

معرفی کمپانی BMW از خودروی جدیدش

0

BMW 11i8

مدل سری ۱۱i8رقیب جدید آئودی A3 و فولکس واگن گلف بازخورد قابل ملاحظهای نسبت به مدل‌های دیگر را به دست آورده است، با داشتن یک پلت فرم جدید چرخ دنده جدید و یک سری از موتورهای بنزینی و دیزلی تجدیدشده استمشخصات مشخص شده، BMW تایید کرده است که مدل جدید حدود ۲۰ کیلوگرم سبک تر از سلف خود است و ظرفیت بوت از ۳۶۰ لیتر تا ۳۸۰ لیتر افزایش یافته است.فضای داخلی نیز بهبود یافته است، ۲۰mm بلندتر از سلف خود می باشد.مدل جدید یک طراحی جدید از کابین جلو را از ماشین کنونی نشان می دهد.

BMW 11i8
BMW 11i8

مشخصات فنی

مدل  ۱۱۸i با یک نسخه تجدید نظر شده ازمتور بنزینی سه سیلندر ۱٫۵ لیتری توربو شارژ از MINI فعلی ،با ۱۳۸ اسب بخار عملکرد موتور، اما به دلیل کاهش وزن و DCT هفت سرعته، سری جدید ۱  باید نسبت به مدل قدیمی ۸٫۷ ثانیه در ۰-۶۲mph زمان بهبود یافته است.مدل های ۱۲۰d متوسط می توانند دیزلی دو لیتری با دو سیلندر با قدرت ۱۹۰ اسب بخار را تهیه کرد. بر خلاف مدل بنزینی، توان خود را از طریق یک سیستم انتقال دهنده هشت سرعته واز طریق یک سیستم چرخ دنده اختیاری به اشتراک می گذارد.پلت فرم جدید FAAR تنها با موتورهای چهار سیلندر سازگار است، به این معنی که M135i جدید مجبور خواهد شد موتور ۲ لیتری بنزینی ۴ سیلندر با ۳۰۲ اسب بخار وگشتاور ۴۵۰ با موتور توربو شبیه BMW بپردازد.چرخ دنده عقب به چرخ دنده چهار چرخی xDrive سوار می شود و باعث می شود که رقیب مستقیم برای مدل هایی مانند Volkswagen Golf R، Mercedes-AMG A 45 و Ford Focus RS باشد.در  ۱۱i8 سعی شده بهبود فرمان و سیستم کنترل ثبات،ردیابی وسیع تر، یک چارچوب بدنه سخت تر میباشد. 

 

BMW 518d
BMW 518d

انتظارمی‌رود  BMW 1 Series در سال جاری به نمایشگاههای بریتانیایی برسد و قیمت ها از حدود ۲۶،۰۰۰ پوند شروع شود. نسخه های جدید Coupé و Convertible 2 Series به احتمال زیاد در پایان سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهند شد.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: