Ultimate magazine theme for WordPress.

میخوای زودتر به مقصد برسی برو جلو جعبه جادویی در متروهای تهران

مهدی نجفی
0

با سلام خدمت کاربران عزیز تک فکت امروز میخواهیم در تهران گردی امروز از جعبه ای جادویی که مسافت شما را در مترو کاهش مسافت مترو میتوانید از این جعبه کمک بگیرید در ادامه با همراه باشید.

شاید یکی از پیشرفت های فناوری در زمینه فناوری رایگان شدن برخی چیزهایی که بایستی برای آن ها دست به جیب شویم باشد حال میخواهیم یکی از این برنامه ها را معرفی کنیم.

 

مشخصات جعبه

این جعبه دارای یک نمایشگر و یک دوربین است که با یک چراغ قرمز رنگ دوربین جعبه را نشان میدهد.

این جعبه بر روی یک تابلو بزرگ که راهنما استفاده نیز بر روی آن گنجانده شده سوار شده است .

 

فیدی باکس چگونه کار میکند؟!

ابتدا بایستی برنامه فیدیبو را دانلود کنید که میتوانید از لینک دانلود که در انتهای مطالب وجود دارد استفاده کنید پس از ثبتنام و ورود به برنامه

در آخرین نسخه اپلیکیشن گوشه‌ی بالا سمت چپ دکمه‌ی تولید کد اختصاصی قرار دارد. با زدن این دکمه کد اختصاصی و یک بار مصرف برای نمایش به چشم الکترونیکی فیدیباکس تولید می‌شود، سپس کد اختصاصی تولید شده را مقابل چشم الکترونیکی فیدیباکس، مربع قرمز رنگ، بگیرید و با نمایش کد اپلیکیشن فیدیبو شما در حالت کتابخانه فیدیباکس قرار می‌گیرد.

فیدی باکس
فیدی باکس

 

شاید یکی از مصداق های فناوری و پیشرفت را بتوان کتاب خواندن دانست که این روزها بسیار کم دیده میشود کسی سراغ کتاب ها برود چرا که اکنون اینترنت جای بسیاری از کتاب ها و کتاب خانه ها را گرفته .

طی بررسی که انجام گرفت فیدی باکس ها بسیار مظلوم واقع شده اند چرا که کمتر کسی سراغ این جعبه های ارزشمند می رود این کار برنامه فیدیبو میتواند وقت اضافه ای که شما در مترو را صرف می کنید را به بهترین شکل ممکن بگذرانید .

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: