Ultimate magazine theme for WordPress.

گوگل پچ اندروید ۱۳ بتا ۲.۱ را برای دستگاه‌های پیکسل عرضه می‌کند

0

به گزارش تک‌فکت; گوگل آپدیت جدید بتای اندروید ۱۳ را منتشر کرده است. اگرچه تنها نیم ماه دیگر باقی مانده است، وصله جدید اندروید ۱۳ بتا ۲.۱ باید برخی از مشکلات دستگاه های پیکسل را در مدت کوتاهی پس از انتشار اولیه نسخه عمومی بتا اندروید ۱۳ برطرف کند.

طبق یادداشت‌های منتشر شده توسط Google، آخرین به‌روزرسانی اندروید تعدادی اصلاحات و بهبودها را معرفی می‌کند که قبلاً در به‌روزرسانی ۱۱ می برای Android 13 Beta 2 ترکیب شده بود. مشکلی که در آن تایپ کردن در نوار جستجو منجر به ایجاد لیستی خالی از پیشنهادها می‌شد، برطرف شد. . آخرین به‌روزرسانی مشکلی را که در آن دستگاه‌ها هنگام روشن کردن هات اسپات از کار می‌افتند و دوباره راه‌اندازی می‌شدند، برطرف کرده است.

اندروید13
اندروید۱۳

علاوه بر این، اگر در حین مکالمه تلفنی با مشکل شنیدن صدای شماره گیری مداوم تماس در پس زمینه مواجه بودید، آپدیت جدید اکنون این مشکل را برطرف کرده است. پچ Android 13 Beta 2.1 همچنین مشکل خراب شدن و راه اندازی مجدد دستگاه ها پس از قطع اتصال از Android Auto را برطرف کرده است. علاوه بر این، کاربران پس از تایپ در نوار جستجو دیگر در لیست خالی پیشنهادات قرار نخواهند داشت.

این به‌روزرسانی میان‌دوره‌ای همچنان فهرستی از مشکلات شناخته شده نسخه بتا ۲ را که در ۲۱اردیبهشت منتشر شد، به جز موارد ذکر شده در بالا، شامل می‌شود.

اگر کاربر قبلاً از Android 13 Beta استفاده کرده باشد، جایگزین به طور معمول در دستگاه‌های Pixel از طریق اعلان OTA مطلع می‌شود. اگر کاربری در برنامه بتای Android 12 QPR (نسخه سه ماهه پلتفرم) باشد، باید انصراف دهد و دوباره برای اندروید ۱۳ بتا ثبت نام کند، با توجه به اینکه نسخه بتا اندروید ۱۳ هنوز در مرحله بتا اولیه است و در آنجا وجود دارد. ممکن است مسائل زیادی باشد.

این گوشی Google Pixel 3 XL است

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: