Ultimate magazine theme for WordPress.

فورد اولین F-150 Lightning خود را، ارائه می‌کند

0

به گزارش تک فکت;به نقل از بلومبرگ، یک مرد روستایی میشیگان اولین فردی در این کشور بود که یک فورد F-150 لایتنینگ دریافت کرد. نیکلاس اشمیت، مدیر ارشد فناوری یک استارت آپ بهینه سازی شبکه، روز پنجشنبه یک کامیون برقی نقره ای را در نمایندگی ریچاردسون فورد در شهر کوچک استاندیش، میشیگان تحویل گرفت.

به گفته بلومبرگ، اشمیت صاحب یک تسلا مدل 3 است و برای یکی از سایبرتراک‌های این شرکت ودیعه گذاشته است و همچنین به فکر خرید یک کامیون ریوین R1T است. (اشمیت از آن زمان در توییتر خود اعلام کرد که رزرو Cybertruck او «دیگر مورد نیاز نیست».)

فورد روی دهه‌ها تخصص تولید و تحویل و همچنین شبکه گسترده نمایندگی‌های خود حساب می‌کند، زیرا به دنبال غلبه بر رقبای خود در رقابت برای رساندن کامیون‌های برقی به بیشترین افراد است. کامیون ها جزو پرفروش ترین وسایل نقلیه در کشور هستند و F-150 پرفروش ترین وسیله نقلیه در ایالات متحده در 40 سال گذشته بوده است.

در حالی که ریوین اولین خودرویی است که کامیون برقی خود را به بازار عرضه می کند، انتظار می رود سری F الکتریکی فورد مشتریان بیشتری را به فکر تغییر به سمت خودروهای برقی سوق دهد. و علیرغم معرفی تسلا در سال 2019، سایبرتراک تسلا بارها به تعویق افتاده است و اکنون انتظار نمی‌رود که تا سال 2023 تولید شود.

نبرد کامیون های برقی

جنگ کامیون های برقی شدید خواهد بود، اما فورد ممکن است به لطف سرعتی که F-150 لایتنینگ را به بازار عرضه کرد، اتاق تنفسی برای خود خریده باشد. جنرال موتورز اوایل سال جاری تحویل کامیون برقی هامر پریمیوم خود به مشتریان را آغاز کرد، اما با قیمتی تقریباً سه برابری نسبت به F-150 Lightning، واقعاً نمی توان آن را در رده یکسانی در نظر گرفت. Chevy Silverado EV این خودروساز احتمالاً بسیار مقرون به صرفه‌تر خواهد بود، اما انتظار نمی‌رود که تولید آن تا سال 2023 آغاز شود. در همین حال، Stellantis نگفته است که کامیون الکتریکی Ram 1500 آن چه زمانی معرفی خواهد شد.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: