Ultimate magazine theme for WordPress.

افزایش استفاده برنامه‌های شبکه مبتنی بر بلوتوث در اوکراین

0

اوکراینی‌ها به دنبال از دست دادن اینترنت با دریافت برنامه‌هایی برای ارتباطات آفلاین، شبکه‌های بلوتوثی راه اندازی کرده اند، که مردم میتوانند با استفاده از تلفن همراه به جای دکل‌های مخابراتی ارتباط میان همه مردم را برقرار کنند و شبکه محلی راه اندازی کنند.

برترین برنامه‌هایی که هم‌اکنون در اوکراین دانلود می‌شوند سیگنال، برنامه پیام‌رسان خصوصی، Bridgefy هستند که ارتباطات بدون اینترنت را از طریق شبکه مش، Maps.me، یک برنامه نقشه‌برداری آفلاین و چندین برنامه «واکی تاکی» که ارتباط رایگان را امکان‌پذیر می‌کند.

آدام بلکر، معاون شرکت تحلیل اپلیکیشن Apptopia، امروز در توییتر گفت:

«برنامه‌هایی که در اوکراین به بالای نمودارها صعود می‌کنند، برنامه‌های Walkie-Talkie، برنامه‌های VoIP، برنامه‌های ناوبری آفلاین، برنامه‌های VPN، برنامه‌های ارتباط رادیویی هستند.

برنامه پیام رسانی آفلاین چگونه کار می کند?

با استفاده از بلوتوث، گوشی هوشمند شما می‌تواند با رفتن به برگه «پخش» در فاصله 330 فوتی یا 100 متری با سایر کاربران در نزدیکی خود ارتباط برقرار کند. هنگامی که داخل این چت روم هستید، می‌توانید با اطرافیانتان که از برنامه نیز استفاده می‌کنند، پیامک ارسال کنید، حتی اگر در لیست مخاطبین شما نباشند! این برای بلایای طبیعی، به اشتراک گذاری اطلاعات در طول یک کنسرت موسیقی، در یک بازی ورزشی یا یک اعتراض بزرگ عالی است. اینطوری کار میکنه:

شبکه بلوتوثی
شبکه بلوتوثی

تصور کنید شما دستگاهی در مرکز هستید. نرم افزار پیام شما را به همه اطرافیان و سپس به اطرافیان آنها ارسال می کند و تعداد زیادی از کاربران را پوشش می دهد. هم اکنون بسیاری از اوکراینی های حاضر در این کشور از این سرویس ها استفاده می‌کنند حتی بسیاری از مردم مسلح شده بجای استفاده از بیسیم های مرسوم از برنامه های مبتنی سیگنال های رادیویی استفاده می‌کنند مانند واکی تاکی که با وای-فای کار می‌کند.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: