Ultimate magazine theme for WordPress.

LG به یک تلفن شفاف و قابل انعطاف اشاره دارد

0

گوشی شفاف قابل انعطاف پذیر LG

گوشی های قابل انعطاف یک واقعیت است، از جمله سامسونگ اعلام کرد و به زودی در فروشGalaxy Fold را عرضه می‌کند، اما LG می تواند یکی بهتر که نه تنها قابل انعطاف بلکه شفاف نیز است.این اختراع در تاریخ ۹ آوریل و توسط LetsGoDigital منتشر شد، دستگاهی با دو صفحه نمایش شفاف و یک ورق در وسط را نشان می دهد، به طوری که آن را باز می کنید و مانند یک کتاب بسته می شود و در هنگام باز شدن اندازه تبلت در هنگام بسته شدن به اندازه گوشی است.با این حال، هر صفحه نمایش شفاف و دو طرفه است، شما می توانید با صفحه نمایش عقب باصفحه نمایش جلو ارتباط برقرار کنید.

LG Transparent and fold
LG Transparent and fold

  شما می توانید برنامه های مختلف را همزمان در هر صفحه‌ی جداگانه  اجرا کنید.این یک ایده نوآورانه است و یکی از آن، جزئیات بسیار زیادی را در بر میگیرد، زیرا حق ثبت اختراع حتی در مورد دوربینی صحبت می شود که شامل یک لنز تک لبه در جلو و یک لنز چند لنزی در پشت است. با یک سنسور لیزری کامل که می تواند اشیاء را در ۳D مشاهده کند، احتمالا برای سنجش عمق مفید است.

LG Transparent and fold
LG Transparent and fold

هرچند که خیلی هیجان زده نباشید، زیرا معتقدیم یک دستگاه مانند این راه طولانی از راه اندازی دارد. اختراعات همیشه به محصولات تبدیل نمی شوند و چندین سال قبل از راه اندازی چنین گوشی ها، ثبت اختراع چنین تلفن همراه را مشاهده کردیم.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: