Ultimate magazine theme for WordPress.

فضانوردان ایستگاه فضایی فوم‌ها، آتش‌ها و مایعات را مطالعه می‌کنند + تست توالت جدید

0

به گزارش تک‌فکت ; امروزه در ایستگاه فضایی بین‌المللی، فوم‌ها، آتش‌ها و مایعات موجود در فضا موضوعات اصلی تحقیقاتی برای بهبود کیفیت زندگی انسان‌هایی بودند که در زمین و خارج از آن زندگی می‌کردند. علاوه بر این، خدمه اکسپدیشن ۶۷ یک توالت جدید ایالات متحده را در حین آماده شدن برای فعالیت‌های خروج خدمه در پایان ماه بررسی کردند.

تعدادی از آزمایش‌های تحقیقاتی فیزیک فضایی در ریزگرانش در روز پنجشنبه انجام شد، زیرا خدمه بررسی کردند که چگونه بی‌وزنی بر انواع پدیده‌هایی که انسان‌ها با آن‌ها روی زمین آشنا هستند، تأثیر می‌گذارد. فقدان گرانش بر ویژگی ها و رفتار پدیده های محدود به زمین تأثیر می گذارد. این ویژگی ها و بینش های جدیدی را نشان می دهد که به دانشمندان و مهندسان کمک می کند تا محصولات و برنامه های پیشرفته ای را توسعه دهند که هم برای فضانوردان و هم برای زمینی ها مفید است.

روز پنجشنبه، مهندس پرواز جسیکا واتکینز از ناسا توجه خود را بر روی آزمایش فوم ها و امولسیون ها متمرکز کرد که به نمونه هایی در میکروسکوپ KERMIT با هدف بهبود صنعت محصولات مصرفی نگاه می کرد. مهندس پرواز ناسا، کیل لیندگرن، نمونه‌هایی را در جعبه دستکش علوم میکروگرانشی با مطالعه فیزیک مایع قطره حلقه‌ای تعویض کرد تا در مورد مایعات پروتئینی با غلظت بالا بیاموزد و تولید داروهای نسل بعدی را برای درمان سرطان‌ها و سایر بیماری‌ها امکان‌پذیر سازد. سرانجام، سامانتا کریستوفورتی، فضانورد ESA (آژانس فضایی اروپا) اجزایی را برای تحقیقات احتراق و انقراض سوخت جامد پیکربندی مجدد کرد. این آزمایشی است که رشد آتش و تکنیک های ایمنی آتش را در فضا بررسی می کند.

باب هاینز، مهندس پرواز ناسا، روز خود را با یک آزمون شناختی برای مطالعه معیارهای استاندارد آغاز کرد. این یک آزمایش تحقیقاتی انسانی است که به دنبال توصیف واکنش‌های تطبیقی و خطرات زندگی در فضاست. هاینز بعدازظهر را صرف پیکربندی اجزا و آزمایش عملکرد سیستم جدید توالت ایالات متحده، که در ماژول آرامش ایستگاه قرار دارد، گذراند.

در همین حال، پس از شش ماه زندگی و کار در ایستگاه فضایی، سه فضانورد در حال نزدیک شدن به خروج خدمه خود هستند. فرمانده اولگ آرتمیف امروز محموله ای را برای بسته بندی داخل کشتی خدمه سایوز MS-21 که از ۱۸ مارس به ماژول لنگر انداختن پریچال لنگر انداخته بود، ترتیب داد. مهندسان پرواز Roscosmos دنیس ماتویف و سرگئی کورساکوف نیز در پایان آماده سازی سفر خود را به زمین آغاز کردند. ماه سپتامبر علاوه بر این، ماتویف روز پنجشنبه به بررسی چگونگی بهبود محیط آزمایشگاه فضایی برای آزمایش‌های بیوتکنولوژی پرداخت. کورساکوف در طول روز روی تعمیر و نگهداری الکترونیک و کامپیوتر روسی کار می کرد.

یک نظر بزارید

ایمیل شما منتشر نمی شود: