بلاگ تک فکت

اطلاعیه: در پاسخ به ایمیل مشابه آدرس وب مجموعه تک فکت

با سلام خدمت کاربران فرهیخته و محترم مجموعه تک‌فکت ،عصر دیروز با فشار تماس های بخش پشتیبانی ما را وادار کرد تا پیامی به مخاطبان تک‌فکت برسانیم.

عصر دیروز با سیل پیام‌هایی با مضمون های متفاوت مانند هک،پاک کردن و از این قبیل پیام‌ها مواجه شدیم که کاربران برای ما ارسال می‌کردند مواجه بودیم که با بررسی و پیگیری‌های انجام شده متوجه موضوع و عمق فاجعه شدیم.

 

شخصی با ایمیل‌های متفاوت به نام تک‎‌فکت  اقدام به کارهای خرابکارانه و … کرده که نام این مجموعه مشابه این ایمیل است ،لذا ما بر آن شدیم مجدد اعلام کنیم که تنها ایمیل مجموعه که در نزد گوگل است آدرس techfactmailer@gmail.com می‌باشد که سایت تنها برای ارسال ایمیل‌های کاربری از سرویس smtp گوگل استفاده می‌کند آدرس ایمیل دیگر به هر صورت یا شکلی متعلق به مجموعه نمی‌باشد و مسئولیتی در قبال کارهای انجام شده توسط آن نداریم.

*تمامی ارتباطات دیگر توسط اعضا مجموعه با ایمیلهای دامنه مجموعه “example@techfact.ir یا تماس تلفنی توسط شماره ۰۹۰۱۱۴۲۳۲۰۴ و یا ۰۹۱۱۸۳۰۴۶۰۶ می‌باشد.

مهدی نجفی

کارشناسی عمران کارشناسی ارشد هوافضا هر روز یه شانس جدید برای یادگرفتن یه چیز جدیده. فرقی نمی‌کنه من کی هستم و شما کی هستین؛ تنها چیزی که مهمه اینه که بتونیم دانسته‌هامون رو با هم به اشتراک بگذاریم، چراکه تنها راه عبور انسان از تاریکی، چیزی نیست جز چراغ دانایی‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا