اخبار فناوری

اپل برنامه Onavo فیس بوک را از اپ استور حذف کرد.

به گزارش تک فکت  اپ به دلیل عدم رعایت یک زا اپلکیشن های فیس بوک به قوانین جاری اپ استور آن برنامه را از اپ استور خود پاک کرد حال صبح امروز وال استریت ژورنال گفت که این مشکل توسط فیس بوک به زودی رفع می شود و قوانین جدید اپل در برنامه بزودی اعمال می شود.

طبق گفته های سخن گو اپل

اپل همواره در حال حفط حریم شخصی مشتریان خود است پس بایستی این حق را برای خودمان محفوظ بداریم که زمانی که اپلکیشنی حجالا فرق نمی کند چقدر بزرگ یا کوچک باشد حریم شخصی را رعایت نمیکند مسدود کنیم.

حال جالب است بدانید که Onavo ئدر واقع یک اپلکیشن امنیتی است که شعارش هم حفظ امنیت کاربران اپل است در واقع سرویس  vpn است که از دیتای کاربران حفاظت می کند ، همچنین این اپلکیشن از باز کردن سایت هایی که مخرب هستند یا به عبارتی حاوی بد افزارها هستند شما را حفظ می کند.

اپل برنامه Onavo فیس بوک را از اپ استور حذف کرد.
اپل برنامه Onavo فیس بوک را از اپ استور حذف کرد.

این اپلکیشن از فوریه امسال که عرضه شد نزدیک به 33میلیون بار در اپ استور و گوگل پلی دانلود شده حال این اپلکیشن در اپ استور گوگل در جستجوا محدود شده اما در گوگل همچنان قابل یافتن است

مهدی نجفی

کارشناسی عمران کارشناسی ارشد هوافضا هر روز یه شانس جدید برای یادگرفتن یه چیز جدیده. فرقی نمی‌کنه من کی هستم و شما کی هستین؛ تنها چیزی که مهمه اینه که بتونیم دانسته‌هامون رو با هم به اشتراک بگذاریم، چراکه تنها راه عبور انسان از تاریکی، چیزی نیست جز چراغ دانایی‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا