TechFact
تازه های فناوری و علم روز دنیا به همراه آموزش ها و محصولات متنوع

راننده شهری سبکی متفاوت و پویا در بازی های موبایلی

بازی راننده شهری

امروز به نقد و بررسی بازی اندروییدی راننده شهری میپردازیم که شاید این روزها دانلود زیادی داشته و طرفداران خود را دارد در اذامه با تک فکت همراه باشید

تیم نیاکو تقریبا از 5ماه پیش با معرفی بازی راننده شهری 1 در فضای مجازی کار خود را شروع کرد این بازی یک بازی اتومبیل سواری بصورت آنلاین است به این صورت که تمامی خودروهای بازی بصورت بر خط در بازی حضور دارند و شما با آنها بازی می کنید .

 

فضای بازی چطوریه؟

شاید در بازی راننده شهری 1 نقشه اون ساده و بدون جزئیات اضافی باشه اما در راننده شهری 2 نقشه بزرگتر شده است به گفته برنامه نویس این بازی این نقشه از بازی gta sa تقلید شده اما با جزئیات کمتر

 

چند نوع ماشین وجود دارد؟

اگر بخواهیم در مورد آپشنهای ماشین ها صحبت کنیم و ایینکه چندتا ماشین وجود دارد باید بگیم که جذاب ترین خودرو این بازی یک پژوپارس است که شاید خیلی خیلی از آن خوشتان بیاید اما سمند ، زانتیا ، پژوه 405 و خیلی ماشین های دیگر به گفته تیم نیاکو بزودی به این بازی خواهند آمد.

بازی آنلاینه یا آفلاین

بازی آنلاین هست و تعداد بازیکنان در بازی مشخص است که چند نفر در بازی حضور دارند البته اخیرا تیم نیاکو اشاره کرده که به علت افزایش تعداد بازیکنان احتمال قوی در آپدیت بعدی چند سرور اضافه کند.

پولیه دیگه؟

خیر این بازی به رایگان در کافه بازار منتشر شده اما خیلی از افراد این بازی خوب رو در تلگرام بفروش میرسونن یا به عبارتی کلاهبرداری می کنند.

تیم نیاکو چندین بار اعلام کرده که این بازی تماما رایگان هست و صرفا آیتم های اضافی پولی خواهند بود.

 

گرافیکش چطوره؟

اگر بخواهیم در مورد کیفیت این بازی صحبت کنیم بایستی گفت که از یک بازی آنلاین نمیشود گرافیک بسیار بالا را انتظار داشت آن هم برای موبایل اما این بازی خصوصا بر روی خودرو ها وقت فراوانی گذاشته است و کیفیت در حد مطلوبی است.

باگ داره؟

امکان ندارد بازی بدون باگ باشد بزرگترین بازیسازهای دنیا هم بالاخره اگی در بازیشان وجود دارد اما مشکلی که در نسخه 2 وجود دارد البته برای برخی گوشی ها پرش به بیرون است که بسیار این موضوع دردناک است بخاطر مسئله حجم 142مگابایتی اش

از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود می توانید در کافه بازار یا کانال رسمی تیم نیاکو اقدام به دانلود کنید.

 

دانلود نسخه سوم

دانلود بازی راننده شهری